Robíte krásnu a prospešnú činnosť!

Peter Valačai, 14. apríla 2022


Dobrý deň, sledujem tuto stranku na fb uz nejaky ten cas ale posledny blog vo mne naozaj zarezonoval, kazde jedno slovo bolo viac nez pravdive. Chcela som sa Vam len podakovat za Vasu pracu a sirenie osvety. Drzim Vam moc palce !

Petra Bezáková, 23. februára 2022


Musím pochváliť váš oficiálny blog a poctivé úsilie a prácu, ktorú venujete každému novému článku. Nechcem súdiť a kritizovať iné blogy, či už na rovnakej platforme alebo ďalších, ale osobne si myslím, že váš blog vyčnieva spomedzi väčšiny, v tom najpozitívnejšom slova zmysle. Je to skutočne odborný a skutočne občiansky blog, ktorý namiesto hundrania na pomery a hľadania vinníkov napĺňate fundovaným pohľadom do života ľudí s psychickými ťažkosťami a fundovanou osvetou. Váš blog dáva svojim čitateľom niečo viac v každom jednom článku.

Peter Molnár, 28. decembra 2021


Ďakujem veľmi pekne za prínosný a príjemný webinár 🙂

Lucia Medňanská, 25.októbra 2021


Dakujem za prednasku. Je skvele, ze mladi ludia sa snazia priblizit temy tykajuce sa dusevneho zdravia.

Tinka Bertová Iliťová, 29. septembra 2021


Odporúčam určite instagram stránky Psychiatria nie je na hlavu, ich fb zatiaľ spoznávam. Najviac sa mi páčili príspevky na YouTube a insta. Tiež som čítala Klárkine rozhovory v DenníkuN a aj na stránke Uniby. Články na insta a niektoré združenia Ozetká už vďaka Vám poznám. Robte ďalej to, čo robíte, mne ako psychiatrickému pacientovi to pomáha najviac, keď viem, že je nás viac, pomáha to v ceste.

Anna Zajacova, 4. februára 2021


Klikla som na link na vas web a precitala som si vsetky prispevky z blogu, ktore su na hlavnej stranke. A teraz idem citat tie dalsie. Pre mna je vas web skvely. Osobne pribehy ludi, rozhovory s nimi su asi najlepsi sposob ako rozne psychicke, psychiatricke problemy priblizit ci uz ludom, ktori maju podobne problemy, alebo aj tym co ich nemaju.

Gabriela Matlovicova, 23. apríla 2020 


Skupina vľúdne a vecne sa venujúca veľmi potrebnej forme osvety. Držím všetkým jej členom a spolupracovníkom palce. 🙂 Nie je vás veľa, ale vaša snaha stojí za to a zaslúži si, aby jej širšia verejnosť venovala pozornosť. Pokračujte. 🙂

Peter Molnár, 2. februára 2020


Výborná práca! Super informácie 🙂

Jozef Beljak, 21. decembra 2019


Klára nám vyrobila úplne úžasné ponožky, veľmi nás potešili, sú naozaj krásne. Je to šikovná baba, vidieť, že to robí od srdca. Čo sa týka jej celkovej práce, myslím, že to čo robí, je naozaj skvelé a ďakujem jej za to, že tu je pre nás všetkých 🙂

Tamara Bilková, 13. septembra 2018