Neskutočne sa teším, ze ste vznikli … držím vám palce vo vašej práci!

Simoneta Kavecova, 11. januára 2023


Dobrý deň, ďakujem ze existenciu iniciatívy na destigmatizáciu duševných porúch.

Sebastián Santovský, 21. decembra 2022


Úžasní ste fakt! Rada čítam každý jeden váš príbeh, vždy ma to utvrdí v tom, že stále je na čom pracovať. 🙂 A nielen teraz ❤️ Dobre to robíte.

Magdaléna Lorincz, 14. októbra 2022


Veľmi si vážim vašu prácu. 

Ján Glemba, 16. augusta 2022


Robíte krásnu a prospešnú činnosť!

Peter Valačai, 14. apríla 2022


Dobrý deň, sledujem tuto stranku na fb uz nejaky ten cas ale posledny blog vo mne naozaj zarezonoval, kazde jedno slovo bolo viac nez pravdive. Chcela som sa Vam len podakovat za Vasu pracu a sirenie osvety. Drzim Vam moc palce !

Petra Bezáková, 23. februára 2022


Musím pochváliť váš oficiálny blog a poctivé úsilie a prácu, ktorú venujete každému novému článku. Nechcem súdiť a kritizovať iné blogy, či už na rovnakej platforme alebo ďalších, ale osobne si myslím, že váš blog vyčnieva spomedzi väčšiny, v tom najpozitívnejšom slova zmysle. Je to skutočne odborný a skutočne občiansky blog, ktorý namiesto hundrania na pomery a hľadania vinníkov napĺňate fundovaným pohľadom do života ľudí s psychickými ťažkosťami a fundovanou osvetou. Váš blog dáva svojim čitateľom niečo viac v každom jednom článku.

Peter Molnár, 28. decembra 2021


Dlhodobo sledujem Váš IG a idey, ktoré máte, sa mi veľmi páčia 🙂

Bibiána Jurčová, 23. novembra 2021


Ďakujem veľmi pekne za prínosný a príjemný webinár 🙂

Lucia Medňanská, 25.októbra 2021


Som váš veľký podporovateľ na Instagrame. Celý koncept o duševnom zdraví  sa mi páči a myslím, že je pre spoločnosť veľmi dôležitý. 

Tatiana Marková, 5. októbra 2021


Dakujem za prednasku. Je skvele, ze mladi ludia sa snazia priblizit temy tykajuce sa dusevneho zdravia.

Tinka Bertová Iliťová, 29. septembra 2021


Dakujem za buranie stigmy. Uz nejaku dobu vas sledujem a pride mi, ze to robite dobre 🙂

Michal Tamáš, 11. júna 2021


Odporúčam určite instagram stránky Psychiatria nie je na hlavu, ich fb zatiaľ spoznávam. Najviac sa mi páčili príspevky na YouTube a insta. Tiež som čítala Klárkine rozhovory v DenníkuN a aj na stránke Uniby. Články na insta a niektoré združenia Ozetká už vďaka Vám poznám. Robte ďalej to, čo robíte, mne ako psychiatrickému pacientovi to pomáha najviac, keď viem, že je nás viac, pomáha to v ceste.

Anna Zajacova, 4. februára 2021


Hlboká úcta a poklona! Tlieskam a teším sa na knihu Som na hlavu. No a? Obdivujem ľudí, ktorí sa neboja o tom hovoriť verejne, chce to veľa odvahy. Má zmysel o tom hovoriť. 🙂

Klaudia Kovácsová, 21. januára 2021


Ahoj, dneska jsem objevila vaši stránku, MOC mě zaujala, je uzasna, jsem nadšená! Jsem tak vděčná za každou stránku, která se věnuje psychickému zdraví a v poslední době jich nacházím víc a víc a děla mi to strašnou radost, ze se o tom víc lidi rozhodli mluvit.. uzasny je když o tom mluvi lidé, kteří mluvi z vlastní zkušenosti, tím podporuji i lidi, aby se o tím nebáli mluvit, nestydeli se za to.. samozrejme spoustu takových stránek není úplně ideálních buď kvůli špatným informacím nebo tím, ze to nejsou recovery úcty, ale jsou na tom ještě psychicky špatně apod. Ale to vaše stránka není a mám z toho strašnou radost, dekuju za vaši stránku a budu ji určitě moc rada sledovat!!! ❤️

Baru Štěpánová, 28. septembra 2020


Ďakujem vám za to, že túto osvetu už nejaký ten čas robíte ❤️

Alexandra Bečka, 27. septembra 2020


Iniciatíva, ktorú robíte, je naozaj skvelá.

Jana Puškelová, 23. septembra 2020


Cauko, chcem len podakovat ze fungujete a ze vdaka vam som sa dostala na podpornu skupinu do Presova. Konecne som tu nasla nieco na vychode republiky, este raz velke dakujem!

Martina Pegi, 10. júna 2020


Klikla som na link na vas web a precitala som si vsetky prispevky z blogu, ktore su na hlavnej stranke. A teraz idem citat tie dalsie. Pre mna je vas web skvely. Osobne pribehy ludi, rozhovory s nimi su asi najlepsi sposob ako rozne psychicke, psychiatricke problemy priblizit ci uz ludom, ktori maju podobne problemy, alebo aj tym co ich nemaju.

Gabriela Matlovicova, 23. apríla 2020 


Veľmi si vážim vašu autentickosť Klára – to ako ste sa naučili a ako viete pomenovať veci pre seba ale aj pre iných. 

Ingrid Sándorová, 23. februára 2020


Skupina vľúdne a vecne sa venujúca veľmi potrebnej forme osvety. Držím všetkým jej členom a spolupracovníkom palce. 🙂 Nie je vás veľa, ale vaša snaha stojí za to a zaslúži si, aby jej širšia verejnosť venovala pozornosť. Pokračujte. 🙂

Peter Molnár, 2. februára 2020


Výborná práca! Super informácie 🙂

Jozef Beljak, 21. decembra 2019


Už dlhšie sledujem Vaše občianske združenie Psychiatria nie je na hlavu a veľmi ma zaujalo, ako prispievate k destigmatizácii psychických ťažkostí. 🙂 

Kristína Kaňuchová, 9. októbra 2019


Veľmi sa mi páči, čo sa Klára rozhodla robiť na vlastnú päsť, veľmi sa mi páči celý projekt Psychiatria nie je na hlavu. 

Ľubica Šotkovská, 5.augusta 2019


Klára nám vyrobila úplne úžasné ponožky, veľmi nás potešili, sú naozaj krásne. Je to šikovná baba, vidieť, že to robí od srdca. Čo sa týka jej celkovej práce, myslím, že to čo robí, je naozaj skvelé a ďakujem jej za to, že tu je pre nás všetkých 🙂

Tamara Bilková, 13. septembra 2018


Cital som vas posledny blog na Denniku N, odtial som sa dostal aj k tejto vasej fb stranke. Chcem vam zdat hold, ze otvorene hovorite o tychto problemoch a pomahate tak robit osvetu u sirokej verejnosti (vela ludi o tom nema ziadne znalosti ale ma obrovske predsudky). Za to vam velka Vdaka.

Jan Lemo, 17. apríla 2018